Zapraszamy na organizowaną przez naszego klubowicza 27 edycję imprezy na orientację KKIno
Termin: 13.04.2024 - sobota g.9:45
Kto był na poprzednich edycjach - ten wie, że dobra zabawa gwarantowana, kto nie był - nie pożałuje :)
Regulamin i szczegóły w dalszej części artykułu, lub na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1567747763987631?ref=newsfeed
Prezentujemy nieoficjalne wyniki VII Biegu Rodzinnego
Są one wygenerowane na podstawie pomiarów ręcznych. Zaoszczędzone w ten sposób koszty mogliśmy przeznaczyć na inne elementy imprezy. Jeżeli macie uwagi do wyników, prosimy wyślijcie je na info@zabiegani.czest.pl
Kochani!!!
Dziękujemy Wam za tak liczny udział w VII Biegu Rodzinnym Zabieganych, za tak wspaniałą atmosferę i za tyle uśmiechniętych twarzy :)
Prezentujemy wyniki:
Bieg główny
1k | 13:12 | MONIKA | MUCHA |
2k | 14:30 | JOANNA | WYSOCKA |
3k | 14:49 | KATARZYNA | PAWŁOWSKA |
1m | 10:24 | PIOTR | PAŁKA |
2m | 11:31 | MICHAŁ | HAJDUK |
3m | 11:32 | PIOTR | KAZIK |
Nordic Walking
1mNW | 00:21:39 | MICHAŁ | MILEWSKI |
1kNW | 00:24:39 | JUSTYNA | MILEWSKA |
2kNW | 00:25:40 | AGNIESZKA | DYBEŁ |
3kNW | 00:25:48 | SYLWIA | KASPRZYCKA |
Pozostałę biegi:
Bieg "12-ek dziewczynki"
1. Jagoda Trybuła
2. Maria Stradomska
3. Paulina Deska
Bieg "12-ek chłopcy"
1. Mateusz Bzducha
2. Ignacy Całko
3. Szymon Chudzik
Bieg "10-ek dziewczynki"
1. Julia Trentkiewicz
2. Julia Gradzik
3. Anna Dróżdż
Bieg "10-ek chłopcy"
1. Michał Dębski
2. Sebastian Suliga
3. Bartłomiej Habrowski
Bieg "8-ek dziewczynki"
1. Hanna Trentkiewicz
2. Łucja Piasecka
3. Kamila Kubik
Bieg "8-ek chłopcy"
1. Franciszek Dorozik
2. Tymoteusz Folcholc
3. Jakub Szczerba
Bieg Krasnala - Dziewczynki
1. Marcelina Dębska
2. Liliana Kręciwilk
3. Lena Pałka
Bieg Krasnala - Chłopcy
1. Michał Staromłyński
2. Bruno Tyrała
3. Filip Dorozik
Bieg Elfików - Dziewczynki
1. Róża Piasecka
2. Nadia Jonczyk
3. Jagoda Mroczek
Alicja Świerczyńska
Bieg Elfików - Chłopcy
1. Bruno Piotrkowski
2. Tymon Sztajner
3. Tymoteusz Edelman
Bieg Skrzata - Dziewczynki
1. Sara Szlemp
2. Hela Sosnowska
3. Jaśminka Stolarczyk
Bieg Skrzata - Chłopcy
1. Marcel Rychter
Aleks Giordano Sala
Leonard Gierczycki
2. Stanisław Cieśla
3. Igor Lech
Bieg Smerfetek
1. Zofia Trentkiewicz
2. Michalinka Rygał
3. Kornelia Mazurkiewicz
Bieg Smerfików
1. Julian Biernacki
2. Kazio Sosnowski
3. Jakub Gładysz
Bieg na 800m
1. Emilia Majewska
2. Kinga Łempińska
3. Maja Łempińska
4. Liliana Żołyniak
Sztafeta Rodzinna
1. Szymczyki
Bieg z siatami na obcasach
1. Robert Bawor
2. Marta Bartyzel
3. Elżbieta Sękiewicz